71. Aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Fiatal hölgy róka boával
140

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Fiatal hölgy róka boával

Olaj, vászon, 38 x 39 cm
Jelezve jobbra középen: Istokovits K.
Jelezve jobbra lent: Istokovits
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft