39. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fiatal hölgy virágcsokorral
97

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fiatal hölgy virágcsokorral

Olaj, papírlemez, 46x37 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft