4. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Fiatal hölgy virágoskertben
140

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Fiatal hölgy virágoskertben

Olaj, vászon, 160x110 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Magyar Nemzeti Galéria műtárgybírálati száma: 8600