59. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Fiatal lány, 1938
35

Glatz Oszkár (1872-1958)

Fiatal lány, 1938

Olaj, vászon, 71x54,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1938
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft