33. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Fiatal lány arcképe (Léderer Rudolf leánya), 1909
125

Ferenczy Károly (1862-1917)

Fiatal lány arcképe (Léderer Rudolf leánya), 1909

Olaj, vászon, 104x95 cm
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft