17. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Fiatal lány csipkében
63

Lotz Károly (1833-1904)

Fiatal lány csipkében

Olaj, vászon, 65x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft