54. aukció
Than Mór (1828-1899) Fiatal lány kékköves gyűrűvel
44

Than Mór (1828-1899)

Fiatal lány kékköves gyűrűvel

Olaj, vászon, 63,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Than M.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft