10. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Fiatal lány képmása, 1869
121

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Fiatal lány képmása, 1869

Olaj, vászon, 74x59 cm
Jelezve jobbra középen: Kern A., 1869
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

Szépművészeti Múzeum Bírálati száma: 459/2001