Fiatal lány portréja, 1916
Olaj, vászon, 102x75 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 1916
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Proveniencia: egykor Korda Sándor tulajdonában
Reprodukálva: • Robert Desnos, 1936. XV. • Majoros Valéria Vanília: Tihanyi Lajos, 2002. 25. kép