4. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) Fiatal lány rózsával, 1868
139

Benczúr Gyula (1844-1920)

Fiatal lány rózsával, 1868

Olaj, vászon, 90x67 cm
Jelezve jobbra lent: Benczúr Gyula 1868
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Proveniencia: 34. BÁV Aukció