29. aukció
Vastagh György (1834-1922) Fiatal lány szegfűvel
93

Vastagh György (1834-1922)

Fiatal lány szegfűvel

Olaj, vászon, 56,5x45,5 cm
Jelezve balra lent: Vastagh
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft