53. aukció
Czencz János (1885-1960) Fiatal lány virágokkal, 1931
83

Czencz János (1885-1960)

Fiatal lány virágokkal, 1931

Olaj, vászon, 69,5x56,5 cm
Jelezve balra lent: Czencz J. 1931
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft