25. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Fiatal nő arcképe, 1856
115

Barabás Miklós (1810-1898)

Fiatal nő arcképe, 1856

Akvarell, fedőfehér, papír, 22,5x16,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás M. 1856
Kikiáltási ár: 200 000 Ft