27. aukció
Koszta József (1861-1949) Fiatal nő muskátlival
115

Koszta József (1861-1949)

Fiatal nő muskátlival

Olaj, vászon, 50x38 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft