A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Szobotka Imre (1890-1961) Fiatalkori önarckép, 1912-1914
119

Szobotka Imre (1890-1961)

Fiatalkori önarckép, 1912-1914

Olaj, vászon, 45,5x38,2 cm