A Dévényi-gyűjtemény
Borsos Miklós (1906-1990) Fiatalkori önarckép, 1930
19

Borsos Miklós (1906-1990)

Fiatalkori önarckép, 1930

Olaj, vászon, 36x28 cm
Jelezve balra lent: Borsos Miklós 1930