27. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Fiatalkori önarckép
31

Ámos Imre (1907-1944)

Fiatalkori önarckép

Akvarell, tus, papír, 43,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Ál
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

132

Ámos Imre (1907-1944)

Mártír (Baltás), 1943

Kikiáltási ár: 340 000 Ft