54. aukció
Johan Hugó (1890-1951) Fiesole
181

Johan Hugó (1890-1951)

Fiesole

Olaj, vászon, 57x55 cm
Jelezve középen lent: H. Johan. Fiesole
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft