40. aukció
Johan Hugó (1890-1951) Fiesole
34

Johan Hugó (1890-1951)

Fiesole

Olaj, vászon, 57x55,5 cm
Jelezve balra fent: Fiesole H. Johan
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
•A XXXIX. csoportkiállítás. Dinnyés Ferencz, Erdős Lajos,
Johan Hugó, Lakos Alfréd, B. Vaszkó Ödön kiállítása.
Nemzeti Szalon, Budapest, 1924. szeptember 7. – 16.
(72., vagy 94. katalógusszámon)