1. Grafikai aukció (2021. április)
Rippl-Rónai József (1861-1927) Fifike Lazarine-nal és Anellával, 1914
64

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Fifike Lazarine-nal és Anellával, 1914

Diópác, akvarell, papír, 31 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: leheverve Fifike 1914
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

¦ a Dévényi-gyűjteményben