66. aukció (2021 kortárs)
Ujházi Péter (1940-) Figura, 1998
13

Ujházi Péter (1940)

Figura, 1998

Akvarell, papír, 48,5 x 65 cm
Jelezve középen lent: Ujházi
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 300 000 Ft

¦ egykor Szölke László gyűjteményében

¦ Vígadó Galéria, Budapest, 1997.

¦ Ujházi Péter festőművész kiállítása.

 Vaszary Képtár, Kaposvár, 2012. január 21. – március 11.

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020. október 28. – november 22.

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1994 (reprodukálva a meghívón)

¦ Ujházi munkák I., 58. tétel, 2011.

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem.

Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 394. oldal