48. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Figura aurával, 1949
106

Bálint Endre (1914-1986)

Figura aurával, 1949

Olaj, monotípia, papír, 22x14 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 49
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Vajda Lajos és Bálint Endre művei. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. október 11. – november 8., katalógus: B.11.