29. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Figura erezett felhővel, 1948 körül
124

Korniss Dezső (1908-1984)

Figura erezett felhővel, 1948 körül

Olaj, vászon, 60x40,5 cm
Jelezve vakrámán: Korniss Hátoldalon: Korniss D. műve Korniss Dezső hagyatékból eladva. Korniss Dezsőné
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft