12. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Figura fotelben, 1945
90

Vajda Júlia (1913-1982)

Figura fotelben, 1945

Akvarell, papír, 29x21 cm
Jelezve jobbra lent: Vajda Júlia 945
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Kiállítva: Bálint Endre és Vajda Lajos grafikai munkáiból rendezett kiállítás, 2002. október 12. – november 8., Mű-Terem Galéria, Budapest