57. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Figura gömbbel, 1930
53

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Figura gömbbel, 1930

Olaj, vászon, 98x60 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

‣ korábban a művész unokájának tulajdonában

‣ Seelenblumen – János Mattis Teutsch (1884-1960). Bécs-Berlin-Stuttgart, 2002- 2003.

‣ Seelenbluben – János Mattis Teutsch (1884-1960). Budapest