Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Figurák, 1923
49

Kádár Béla (1877-1956)

Figurák, 1923

Akvarell, ceruza, papír, 23,5x30 cm
Jelezve középen lent: Kádár Béla