33. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Figurák, 1948-50 között
105

Marosán Gyula (1915-2003)

Figurák, 1948-50 között

Olaj, vászon, 98x150,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft