59. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Figurák, 1961
68

Csernus Tibor (1927-2007)

Figurák, 1961

Olaj, karton, 32,5x23,5 cm
Jelezve balra lent: Csernus 1961
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft