47. aukció
Bán Béla (1909-1972) Figurák, 1970-1971
62

Bán Béla (1909-1972)

Figurák, 1970-1971

Olaj, vászon, 50x130 cm
Jelezve jobbra lent: Bán 970-71
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft