27. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Figurák
7

Zemplényi Magda (1899-1965)

Figurák

Akvarell, tus, papír, 31x26 cm
Jelezve jobbra lent: Zemplényi
Kikiáltási ár: 140 000 Ft