3. Grafikai aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Figurák
39

Zemplényi Magda (1899-1965)

Figurák

Akvarell, tus, papír, 31 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Zemplényi
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 140 000 Ft