Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Figurák és kutya,1923
48

Kádár Béla (1877-1956)

Figurák és kutya,1923

Akvarell, papír, 25x35 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla