Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Figurák, Hátoldalon: Női hátakt
10

Kádár Béla (1877-1956)

Figurák, Hátoldalon: Női hátakt

29x21,5 cm, Akvarell, papír és Tus, papír
Jelzés nélkül, Hátoldalon jelezve középen lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 280 000 Ft