22. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Figurák tájban, 1927; hátoldalon: Dombok a Balaton partján
110

Vass Elemér (1887-1957)

Figurák tájban, 1927; hátoldalon: Dombok a Balaton partján

Olaj, fa, 66x82 cm
Jelezve balra lent: Vass E. 927
Kikiáltási ár: 180 000 Ft