Figurális kompozíció, 1930-as évek vége
Akvarell, papír, 46x30 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva: Bela Kadar. Dreams and Reality, Works from 1920 to 1948. Galerie Le Minotaure, Párizs-Tel Aviv, 2005-2006, 5.