28. aukció
Bán Béla (1909-1972) Figurális kompozíció (Figura/motívum)
55

Bán Béla (1909-1972)

Figurális kompozíció (Figura/motívum)

Olaj, vászon, 81x60 cm
Jelezve jobbra lent: Bán
Kikiáltási ár: 800 000 Ft