Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Figuratív kompozíció
102

Kádár Béla (1877-1956)

Figuratív kompozíció

15,5x21,5 cm, Akvarell, papír
Jelezve középen lent: Kádár Béla, Paszpartú alatt felirat: Kádár Béla helyett unokája Bodó Tamás
Kikiáltási ár: 200 000 Ft