22. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Figyelő katona
134

Figyelő katona

Olaj, fa, 23,5x16,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

BÁV 35. aukció, 156. tétel

Proveniencia: korábban dr. Völgyessy Ferenc gyűjteményében