36. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Filmművész  kávéházban, 1995
150

Csernus Tibor (1927-2007)

Filmművész kávéházban, 1995

Olaj, vászon, 130x145 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1995
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft