48. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Finn mesetáj, 1974
163

Bornemisza László (1910-1995)

Finn mesetáj, 1974

Olaj, vászon, 69,5x89,5 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza 974
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 900 000 Ft