10. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Firenze, a Ponte Vecchio esőben
12

Fényes Adolf (1867-1945)

Firenze, a Ponte Vecchio esőben

Olaj, fa, 11,5x17 cm
Jelezve balra lent: Fényes A., hátoldalán felirat: Fényes Adolf Firenze a Ponte Vecchio esőben
Kikiáltási ár: 170 000 Ft