19. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Fiú akt (Valér), 1895 körül
134

Ferenczy Károly (1862-1917)

Fiú akt (Valér), 1895 körül

Olaj, vászon, 92x47 cm
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft