49. aukció
Fehér László (1953-) Fiú medencével, 1990
147

Fehér László (1953-)

Fiú medencével, 1990

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1990. VIII. 01.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft