59. aukció
Fehér László (1953-) Fiú tortával, 1997
152

Fehér László (1953-)

Fiú tortával, 1997

Olaj, vászon, 107x107 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1997. II. 20. Jelezve hátoldalon: Fehér László (Hungary)
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft