20. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Fiúcska
14

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fiúcska

Olaj, karton, 26x20,5 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

27

Scheiber Hugó (1873-1950)

Bendzsó

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
69

Scheiber Hugó (1873-1950)

Szobabelső

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
78

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fiatal nő portréja

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
84

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncosok, 1933

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
145

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kávéházban

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft