8. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Fiúcska
50

Fényes Adolf (1867-1945)

Fiúcska

Olaj, karton, 44x38 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft