11. aukció
Pólya Iván (1889-1939) Fiúk árnyékban
182

Pólya Iván (1889-1939)

Fiúk árnyékban

Olaj, vászon, 80x66 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Iván
Kikiáltási ár: 550 000 Ft