8. aukció
Than Mór (1828-1899) Fiume-i kikötő
51

Than Mór (1828-1899)

Fiume-i kikötő

Olaj, kartonon, 16x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Than M. Fiume, hátoldalán a művész kézírásával: Dal porto di Fiume
Kikiáltási ár: 350 000 Ft