41. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Fiumei kikötő, 1899
29

K. Spányi Béla (1852-1914)

Fiumei kikötő, 1899

Olaj, vászon, 32x66 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B. 899. Fiume
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria, 19. árverés, 73. tétel