19. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Fiumei kikötő, 1899
73

K. Spányi Béla (1852-1914)

Fiumei kikötő, 1899

Olaj, vászon, 32x66 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B. 899 Fiume
Kikiáltási ár: 750 000 Ft